اگر شما جزء افرادی هستید که علاقه به پله چوبی دارند پس خواندن این مطلب به شما کمک زیادی می‌کند.
یکی از مهمترین اجزای موجود در هر سهم ساختمانی راه پله ها هستند که در این میان راه پله چوبی بسیار محبوب و پرطرفدار است.
هنگام طراحی پله ها باید نکات مربوط به ایمنی پله، و راه رفتن روی آن رعایت شود. پله های طراحی شده باید برای استفاده ی ما راحت باشند.پله ها باید با هم تناسب داشته باشند ؛یک اندازه و منظم باشند. چنین دارای یک ریتم به خصوص باشند. هنگام طراحی پله ها لازم است به درستی سطوح پله ،سیستم ساختمانی راه پله ،شکل های مختلف آن و… توجه شود.

پله چوبی
اکثر مشتریانی که میخواهند پله ی چوبی سفارش دهند بر این باورند که پله ها تماما از جنس چوب هستند. و با این نگاه سعی در ثبت سفارش خود دارند. اما نکته حائز اهمیت این است است که تمامی پله ها اعم از چوبی، گرد، مدرن و … دارای یک شاسی و بیس اولیه فلزی است.

پله چوبی
اگر می خواهید در ساختمان خود از این پله ها استفاده کنید حتما به سراغ یک تیم متخصص بروید تا هزینه دوباره را متحمل نشوید.زیرا برای ساخت پله چوبی باید بسیار دقیق عمل کرد. خصوصا اگر پله پیچ یا پله گرد یا حول محور باشد. اگر شاسی فلزی درست و دقیق طراحی و پیاده‌سازی نشود در قرارگیری و چیدمان درست چوب مشکل ایجاد میکند و ظاهری نازیبا ارائه می دهد.

پله چوبی نیازمند اصول مهندسی است و برای طراحی آن باید حساسیت به خرج داد. به طور کلی استفاده از چوب در طراحی داخل ساختمان های امروز به وفور دیده می شود. راه پله های چوبی بخشی از این صنعت بزرگ است.

پله چوبی

مزیت استفاده از پله چوبی

پله چوبی طراحی داخلی را جذاب میکند و باعث صمیمی تر دیده شدن فضای ساختمان می‌شود.پیشنهاد ما به شما این است که از راه پله های چوبی برای خانه های دوبلکس خود استفاده کنید. این کار باعث شیک تر دیده شدن دکوراسیون داخلی ساختمان می شود.رنگ چوب جزو رنگهای لباس کمتر دیده شده دکوراسیون داخلی نیز می شود.

نرده ها:

راهی برای اینکه ایمن شود نیازمند نرده است. نرد ه ها نیز می‌توانند چوبی فلزی و ترکیب شیشه و فلز باشند. چوب با توجه به نوع متریال و ویژگی منحصر به فرد خود در فضاها به بهترین شکل ظاهر می شود آنچه که بسیار حائز اهمیت است ترکیب این متریال و قرار گیری آنها در کنار چوب است.

پله چوبی

 

ترکیب راه پله چوبی و نرده چوبی بسیار زیباست اما ترکیب فلز در نرده راه پله ی چوبی می تواند جذابیت آن را افزایش دهد. این کار باعث بیشتر مدرن دیده شدن دکوراسیون داخلی می شود. ترکیب نرده ی شیشه ای با پوشش چوبی به دلیل پوشش یکدست خود می تواند خطر سقوط سایه و اجسام را کاهش دهند. پس چنانچه علاقه مند به استفاده از چوب در رابطه های خود هستید با تیم متخصص ما تماس بگیرید و این فرصت فوق العاده را از دست ندهید.

برای دیدن نمونه های بیشتر کلیک کنید